+420 732 832 341 email@kristynakvardova.com

Reference

Nevydechnu, dokud neodjedete s nablýskaným webem

Kristýna hravě spojuje profesionální a přátelský přístup k práci. Na všem jsme se vždy bez problému dohodly a výsledny web vypadá skvěle. Kristýna dokázala splnit moje očekávání a navíc kreativně prispěla k lepši kvalitě webu at už co se týče designu nebo obsahu. Byla radost s ní spolupracovat.

Marta Šeflová

Marta Seflova – textile designer

S Kristýnou spolupracujeme již 3 roky. Na základě vstupní analýzy a UX navrhla novou podobu webu P-test.cz, který jsme nedávno spustili. Ceníme si především dodržování domluvených prací a otevřenost novým nápadům.

Radovan Haluza, ředitel společnosti

P-test, Generi Biotech

Chtěl bych Kristýně moc poděkovat za rychlé a kvalitní vytvoření internetových stránek. Oceňuji především samostatnost a proaktivní přístup v případě překážek a nejasností v zadání. Je fajn spolupracovat s člověkem, který pochopí vaše potřeby a případné nejasnosti řádně vykomunikuje. Ještě jednou díky.

Daniel Jakš

Prague Chef

Díky dobře postavenému webu a kvalitnímu obsahu se mi přes web denně hlásí noví klienti.

Ing. Radek Bílý

Ing. Radek Bílý - daňová kancelář

Kristý nám pomohla vystavět zbrusu nové stránky školy a měla hlavní podíl na jejich uživatelsky příjemné formě a srozumitelnosti. Pohlídala si taky, aby nebyly nijak přeplácané, jak to vidíme u mnohých škol. Vše šlo bez zádrhelů, s pohotovou komunikací přes Skype.

Mgr. Vlastislav König, ředitel školy

Nový web základní školy, ZŠ Zbůch

Kristýna díky kombinaci znalostí biologie a online marketingu dokázala zpřístupnit téma mého projektu široké veřejnosti. Ochotně telefonicky řešila detaily nového webu dokonce i mimo pracovní dobu a to mnohdy až do večerních hodin, dokud sama nebyla s výsledkem práce spokojena.

MUDr. Pavel Kukla

Mettinum s.r.o.

Z nového webu jsem nadšená! Je hezký a pacientky na něm snadno najdou všechny informace. Text si hravě upravím ve WordPressu.

MUDr. Hana Kvardová

Gynekologie Kvardová

Kristýna je ‚hands down‘ nejspolehlivější a nejkomunikativnější webdesigner, se kterým jsem se setkal. Spolupracujeme již od roku 2013 a její expertíza stále roste. Na začátku jsme řešili pouze texty, dnes pro nás staví celé weby. S její prací jsem nadmíru spokojený.

Robert Sládek

Alpha Citizen

Kristý je člověk, který nehledá problémy, ale řešení. Naše spolupráce na malých i velkých projektech byla díky ní vždy plná energie, dobrých nápadů a přístupu, kterého si profesně i lidsky moc vážím.

Lukáš Benzl

Glaceo s.r.o.

Kristyna’s biology background combined with her copywriting skills came in very handy when she was writing blog posts for Futura Genetics.

Efi Binder, co-founder

Futura Genetics

Poptejte u Kristýny texty, pohodlně se usaďte a sledujte, co se bude dít. Je to totiž jízda! Píše energicky, s vtipem nebo napětím – jak je zrovna potřeba. A hlavně originálně. Bože, jak mě to baví číst!

Jaroslav Košťál

Jaroslav Kostal

Proč si vybrat mě?

Kontakt

Jsem idealista. Nevydechnu, dokud neodjedete s nablýskaným webem.

Komunikace se mnou je rychlá jak německá dálnice.

Závady se snažím vyřešit okamžitě a bez zbytečného stresu.

Moje weby jsou jako BMW – žádná zbytečná tlačítka, jen funkční design.

Kristýna Kvardová, Mgr.
Sudova 1145, Starý Plzenec, 33202

Tel.: +420 732 832 341

E-mail: email@kristynakvardova.com

Weby: www.kristynakvardova.com, www.digitalnimnomadem.cz

IČO: 73789178
101 – Fyzická osoba podnikající dle živ. zákona od 25. 8. 2006, CZ0323 Plzeň-město