+420 732 832 341 email@kristynakvardova.com

Webové stránky

Pořiďte si nadupaný web, který vám vygeneruje nové zakázky

Full servis je moje specialita

Potřebujete být vidět. Billboardy jsou drahé, reklamy také, a na TV už skoro nikdo nekouká. Potřebujete být vidět na internetu. To zařídím. Vytvořím pěkný a funkční web za zlomek ceny za reklamu. K webu dostanete plná práva a kdykoliv můžete změnit dodavatele.

Webem to nekončí, ale začíná

Samotný web vám úspěch nezaručí. Aby se neztratil v množství podobných nabídek, musí být správně seřízený. Moje služba je specifická v tom, že kromě samotné stavby webu nastavím OnPage i OffPage SEO, vytvořím nebo vyladím textový obsah, upravím obrázky.

 

Full servis – to je nový web, kvalitní obsah a SEO v jednom!

Věděli jste, že 75 milionů webů používá WordPress systém?

DiVi patří k nejoblíbenějším WP šablonám.

Je responzivní, má skvělý design a snadno se ovládá. DiVi umožňuje detailní nastavení Landing Page nejen pro úspěšné PPC kampaně. Je zabezpečená a přeložená do 32 jazyků.

Co od webu očekáváte?

 WordPress a DiVi to splní

WordPress

Web si můžete spravovat sami nebo ho předat jinému správci. Ušetříte za odkupování práv k vlastnímu webu. Můžete si založit více uživatelských účtů. Lincenci k WordPressu máte ode mě zdarma. Webové stránky postavené na WordPressu jsou responzivní. V uspěchané době mobilních telefonů s internetem je responzivita povinná výbava. Používání WordPressu je snadné. Základy vás ráda naučím a vy opět ušetříte. Developeři z celého světa neustále pracují na zdokonalování pluginů pro WordPress. Fantazii a funkčnosti webům na WordPressu již nic nebrání.

DiVi

Divi je  šablona vytvořená speciálně pro WordPress. Je zabezpečená nejmodernějšími mechanismy. Disponuje obrovským množstvím funkcí a možností. Naprostou nezbytností je perfektní Landing Page (Vstupní stránka). Potenciální zákazník se po příchodu na web velmi rychle rozhodne, zda přistál správně. Obsah a forma vstupní stránky je důležitá nejen pro úspěch PPC reklamy. Web musí generovat zakázky. DiVi poskytuje kreativní způsoby, jak z návštěvníka udělat zákazníka. Potřebujete internetový obchod? S DiVi vytvořím e-shop i portfolio pro vaši firmu a web napojím na měřící systémy.

“Jsem digitální nomád a váš web rozjedu odkudkoliv.„

Weby, které už to rozjely

Inspirujte se weby, které jsem vytvořila

Marta Seflova

Web pro textilní designerku, Martu Šeflovou, byl hned dvojí výzvou – zaprvné je celý anglicky a zadruhé je to e-shop se specifickými produkty. Vyřešily jsme to napojením na Dropbox, odkud si produkt mohl stáhnout v plné verzi pouze platící klient. Celé to trvalo 80 hodin a Marta už nyní může vesele tvořit i na mateřské.

Panorama café

Panorama café je realizovaný sen dvou nadšenců, kteří se potkali v Turnově a neměli kam jít na kafe. Kavárna je sama o sobě úspěšná, webová prezentace ale dosud chyběla. Na jedné stránce najdou návštěvníci, co potřebují – otevírací dobu, interiér, reference, kontakt a linky na sociální sítě. Web byl postavený za 30 hodin i se vstupní konzultací, návrhem realizace, analýzou klíčových slov, cílové skupiny, vyladění designu, a doladění detailů po spuštění.

Meleme Pražírna

E-shop Meleme Pražírna je druhý počin pro kluky z Turnova. Už mají oblíbenou kavárnu Panorama café, a teď si sami praží výbornou kávu z Jižní Ameriky, Mexika a Etioptie. Na webu jsme využili designové možnosti DiVi šablony, plugin WooCommerce, a se vším jsem se vešli do 30 hodin.

Aviatické sdružení BOHEMIA z.s.

Tak tohle je srdcová záležitost. Postavit web pro tátu a jeho partu, která založila aviatické sdružení, aby mohli pořádat zajímavé letecké akce, to mě vážně baví a naplňuje! Web je brandový, jednoduchý, informuje o sdružení, členech, s odkazem na první akci. Čas strávený stavbou: 7,5h.

Tisíc mil nad ČSR

První akce aviatického sdružení BOHEMIA z.s. je symbolický let nad územím bývalého Československa v jeho hranicích z roku 1918. Akci odstartujeme srazem účastníků v Mladé Boleslavi, odkud se druhý den poletí do Kbel. Trasa přeletu měří cca 1000 mil. Tento web jsem vytvořila za cca 7,5h a je úzce spojený s webem asbohemia.cz.

Základní škola Zbůch

Nový kousek v garáži! Užila jsem si volnou ruku ve výběru barev a designu, řešení specifických požadavků webu pro základní školu, který musí oslovit rodiče, učitele i žáky. Hlavní stránku průběžně aktualizuji a nadále se webu věnuji, aby brzy zaplnil přední pozice ve vyhledávání. Čas strávený stavbou: 31h.

Prague Chef

Prague Chef je jednoduchý web pro prezentaci offline služby. Kromě základních informací a rozcestníku pro dvě služby je na webu stránka About me (O mně) a možnost rezervovat si Food Tour pomocí jednoduchého formuláře. Tento web jsem vytvořila za 17h.

Mettinum s.r.o.

Web Mettinum.cz byla moje prvotina na DiVi šabloně. Styl a barvy jsem použila dle přání klienta. Pohrála jsem si v prvky animace a moderním paralaxním efektem na Home Page. Web je napojený na MailChimp – nástroj pro e-mailové a newsletterové kampaně.

MUDr. Zdeněk Čech

Věděli jste, že doktoři musí být dle zákona vyhledatelní na internetu? Dva z mých klientů doktorů se rozhodli pro vlastní web. Díky snadné administraci na něj sami vkládají aktuality a informace o dovolených a zástupech. Pro představu: 1-stránkový web postavím cca za 2 hodiny.

Ing. Radek Bílý

Pan Ing. Bílý měl svůj web již hotový. Pomohla jsem mu s marketingem, vytvořila nové stránky a obsah v blogu, upravila copy na celém webu a vylepšila SEO.

Gynekologie Kvardová

I moje máma potřebuje web. Postavila jsem jí Landing page, na kterou přistanou uživatelé při vyhledání jejího jména a gynekologie v Plzni. Upravuje si dovolenou a pomocí kontaktního formuláře se k ní hlásí nové pacientky.

Baruffaldi.cz

Baruffaldi.cz byla výzva. E-shop na italské retro doplňky pro legendární Vespy mi zabral cca 90h. Objednávky se vyřizují pomocí pluginu WooCommerce.

P-test.cz

P-test je jako Jaguár. Náročný, ale stojí za to. Zapřáhla jsem WooCommerce, WPML plugin pro vícejazyčnou mutaci webu, Hot Jar, Google Analytics, Glossary plugin pro slovníček odborných pojmů, Yoast SEO a mnoho dalších.

Zaujalo vás něco v mé garáži? Příští web může být váš!

Proč si vybrat mě?

Kontakt

Jsem idealista. Nevydechnu, dokud neodjedete s nablýskaným webem.

Komunikace se mnou je rychlá jak německá dálnice.

Závady se snažím vyřešit okamžitě a bez zbytečného stresu.

Moje weby jsou jako BMW – žádná tlačítka navíc, jen funkční design.

Kristýna Kvardová, Mgr.
Sudova 1145, Starý Plzenec, 33202

Tel.: +420 732 832 341

E-mail: email@kristynakvardova.com

Weby: www.kristynakvardova.com, www.digitalnimnomadem.cz

IČO: 73789178
101 – Fyzická osoba podnikající dle živ. zákona od 25. 8. 2006, CZ0323 Plzeň-město